sk   en     de    pl    ru 

INFORMAČNÍ LINKA - 840 810 810

Zavřít X

Výhody betonové žumpy / jímky

Řešíte způsob likvidace odpadních vod? Nemáte možnost přímého napojení na kanalizaci, nebo dostatek financí na stavbu vlastní čističky…?  Nezoufejte, existuje řešení - betonové jímky neboli žumpy.

 

Jaké jsou výhody betonové jímky?

Nízká cena - Pořizovací náklady jsou ve srovnání se stavbou domácí čističky i o více než 60% nižší. Ušetříte tak i několik desítek tisíc korun. Inspirujte se v našem ceníku.

Okamžitá použitelnost - betonová žumpa je prefabrikovaný monolitický prvek, který je bez předchozích stavebních úprav, ihned po osazení schopen plnit svůj účel. A vyjma stavebního povolení (v závislosti na hloubce usazení), nevyžaduje žádná další povolení. Odpadá náročná byrokracie, která je spojená se stavbou čistírny nebo septiku.

Odolnost - nepropustné železobetonové jímky odolají zemnímu tlaku až do hloubky 4,5m. Nekroutí se, nekorodují a drží si pevný tvar, jsou vhodné i do míst s výskytem spodních vod. 

Přejezdnost ihned po zahrnutí - víko žumpy je přejezdné osobním automobilem. V případě potřeby je též možné použít víko s vyšší nosností (D400).

Několik kapacitních variant - jímky dodáváme celkem ve 16 objemových provedeních, od 2,2-25m3. Ideální pro menší i větší rodinné domy, chaty a jiná rekreační zařízení.

Víceúčelovost - možnost použití i jako jímky na dešťovou vodu, retenční nádrže, vodoměrné, revizní a čerpací šachty technické místnosti…

Celý sortiment našich produktů naleznete ZDE.

betonove zumpy

Kontaktní formulář

Jméno*
Zadejte jméno.
Email*
Zadejte email.
Telefonní číslo
Neplatný vstup
Předmět*
Zadejte předmět zprávy
Zpráva*
Zadejte text zprávy.
Potvrďte:
Potvrďte, že nejste robot.

VIP reference

 2013 © Copyright Hotovedomy s.r.o.  l Zásady ochrany osobních údajů © l Ochranné známky One Trade® l Obecně smluvní podmínky l HOBBYTEC.CZ

Doporučujeme: l Plachtové garáže l Ocelové přístřešky  l Dřevěné pergoly ke zdi  l Zahradní domky l Mobilní domky  l Zahradní nábytek  l Přístřešky nad dveře l Skleníky l Přístřešky pro zvířata l Levné garáže l Hliníkové pergoly l Přístřešky a zastřešení l Zimní zahrady l