Jak si vybrat výrobce bidetu

Hygienické zařízení, například bidet, je určeno k provádění hygienických postupů. Kromě hlavní funkce může moderní bidet provádět sušení a masáž intimních míst, samočistících trysek, ze kterých proudí voda, a deodorizace. Některé modely, jako jsou bidety Roca, jsou vybaveny termostaty, které udržují danou teplotu vody, vyhřívaná sedadla a tak dále. Ve většině případů závisí funkčnost a životnost přístroje na výrobci. Jak si vybrat výrobce bidetu, který je lepší a proč, čtěte dál.

Instalatérství pro hygienu intimních míst

Ruští výrobci

Nejoblíbenější ruskou společností vyrábějící bidet je firma Samara Sanita.

Ruská značka vysoce kvalitních sanitárních výrobků

Instalatérství Sanita od společnosti Sanita se odlišuje těmito faktory:

 • porcelán je převažujícím výrobním materiálem, odlišeným od fajánse hladším povrchem. Porcelán je snazší čistit a zachovává si čerstvost po delší dobu;
 • K dispozici jsou jak podlahové, tak zavěšené armatury. Podlahový bidet je vhodný pro prostorné koupelny, protože vyžaduje více místa pro instalaci. Lze namontovat zavěšené konstrukcerůzných společností. Plná kompatibilita všech zařízení s ruskými kanalizačními systémy a zásobováním vodou způsobuje snadnou instalaci;
 • široká škála moderního designu. Mezi spotřebiteli jsou velmi oblíbené bidety řady Lux, které mají oválnou misku s jasně definovanými čarami;

Nejoblíbenější instalatérství Samara

 • nízké náklady. Průměrný bidet vyrobený v Samara stojí 2.500 - 3000 rublů ($ 35 - 40).

Mezi nedostatky patří:

 • nepřítomnost v kompletní sadě sanitární keramiky míchačky. Zařízení a hadice pro připojení musí být zakoupeny samostatně;
 • nedostatek dodatečných funkcí.
Pokud je kupující v hotovosti omezen, nejlepším řešením bude ruské instalatérské zařízení vyráběné v Samaře.

Zahraniční výrobci

Mezi mnoha zahraničními výrobci instalatérských služeb lze rozlišovat německé a švýcarské společnosti, jakož i firmy:

 • Vitra. Turecká instalatérská firma poskytuje záruku na své výrobky po dobu 5 let. Vitra bidety mohou být zavěšené nebo venkovní. V poslední době společnost vydala elektronický bidet, který plní mnoho různých funkcí. Průměrná cena obyčejného bidetu je 5 500 - 6 000 rublů (asi 80 dolarů);

Vodovodní instalace od tureckého výrobce

 • Izumi (Japonsko). KorporacíElektronické kryty jsou k dispozici především na standardním WC. Všechna zařízení japonské firmy jsou plně přizpůsobena ruskému systému zásobování vodou. Instalované filtry zabraňují pronikání malých usazenin do vody. Všechny vodovodní prvky jsou zaměnitelné. Vysoká poptávka po bidetu od společnosti Izumi je způsobena nízkými výrobními náklady, přítomností velkého počtu servisních středisek pro instalaci, opravy a údržbu;

Japonské multifunkční zařízení

 • Jacob Delafon (Francie). Široká škála produktů (od standardního bidetu až po unikátní čtvercové nebo kulaté instalatérské výrobky) vám umožní vybrat si zařízení pro jakýkoliv design. Použití vysoce kvalitních porcelánových a antibakteriálních povlaků vám umožní dlouhodobě udržet bidet ve své čisté formě. Jedinou nevýhodou je cena zařízení od 6.000 do 20.000 rublů ($ 80-280), v závislosti na modelu;

Kulatý bidet od francouzské společnosti

 • Roca (Španělsko). Tento výrobce bidetů se již dlouho těší velké oblibě. Vysoce kvalitní instalatérství je pozoruhodné nízkými náklady a vynikajícími vlastnostmi a obrovský modelový rozsah vám umožňuje vybrat zařízení pro každého uživatele;
 • Cersanit (Polsko). Podlahové instalatérské přístroje lze zakoupit za cenu 2.000 rublů a odpružené - od 3000 rublů. Bidety nejsou vybaveny mixéry a dalšími funkcemi, alevynikající kvalita výrobků určuje poptávku po produktech této společnosti.

Instalatérské zařízení vyrobené v Polsku

Kvalitní německé instalatérské práce

Instalatérské práce, vyráběné německými společnostmi, byly vždy slavné vynikající kvalitou, různými tvary a barvami, přítomností dalších funkcí.

Villeroy a kol. Boch se specializuje na výrobu luxusních instalatérských prací. Produkty korporace jsou poměrně drahé, ale:

 • vyrobené z vysoce kvalitních materiálů, které usnadňují proces péče;
 • je vybaven ochrannými a antibakteriálními povlaky, které zvyšují úroveň hygieny.
Vodovodní armatury od firmy Villeroy & Co. Boch je výhodnější koupit kompletní (WC, bidet, dřez, a tak dále), který vám umožní udržet si jediný styl koupelny.

Soubor bidetů a toalet německého výrobce

Druhá populární německá společnost Ideal Standard vyrábí fajansové bidety s životností od 45 do 50 let. V tomto případě je záruka výrobce na instalatérské práce 7 let. Souprava sanitárního zařízení zpravidla zahrnuje:

 1. přímo bidet;
 2. směšovač;
 3. sada hadic a těsnění pro připojení;
 4. instalace (pokud je zakoupen zavěšený bidet).

Náklady na celou sadu podlahových bidetů se pohybují mezi 13 000 a 15 000 rublů (200 USD) a nadzemním vodovodním zařízením - 18 000 - 23 000 rublů ($ 250 - 320).

DoNa přání kupujícího může být bidet doplněn sedadlem a teplotně řízenou regulací teploty.

Sběratelský bidetový model od německé společnosti

Německé instalatérství lze doplnit o komponenty od firmy Hansgrohe a Grohe. Různé kvalitní mixéry různých typů (nástěnné, vestavěné a tak dále) dodávají bidetu Grohe další kouzlo a umožňují používat všechny instalatérské funkce.

Bidety ze Švýcarska

Nejvyhledávanějšími švýcarskými výrobci jsou Geberit a Laufen.

Instalatérství standardních forem stojí přibližně 8 000 - 10 000 rublů (100-140 dolarů). Pokud si spotřebitel vybere modely sběru, například bidet Geberit AquaClean, zvýší se náklady na zařízení na 23 000–25 000 rublů (350 USD).

Ve většině případů Geberit nevyrábí samostatný bidet, ale toaletní mísy, které slouží také jako druhé sanitární zařízení. Velký počet výrobků (podlaha, závěs, elektronické bidety) je vyroben výhradně z porcelánu. Výrobní záruka je 5 let.

Elektronicky řízený toaletní bidet Geberit

Hlavní funkce a pravidla pro používání toaletního bidetu od společnosti Geberit jsou uvedeny ve videu.

Výrobce bidetu Laufen vyrábí instalatérské práce pro širokou škálu spotřebitelů. Instalatérská zařízení ekonomické třídy se prodávají za cenu 5 000 - 6 000 rublů ($ 70 - $ 85). Cenová kategorie standardních zařízení se pohybuje od 8000 do 10 000 rublů ($ 115-140) a cenapro elitní sanitární vybavení neobvyklého tvaru dosahuje 35 000 rublů (500 USD).

Všechna zařízení jsou vyrobena z vysoce kvalitních materiálů a jsou vybaveny moderními komponenty (směšovač, kryt atd.).

Luxusní sanitární technika ze Švýcarska

Který výrobce bidetů zvolit? Řešit každého spotřebitele nezávisle. Hlavními kritérii pro výběr by měly být náklady, trvanlivost a použitelnost.