Nejoblíbenější bioaktivátory pro žumpy

Bioaktivátory pro žumpy získávají stále větší popularitu a jejich využití je plně odůvodněné. Konec konců, volání auta k likvidaci dvakrát měsíčně je poměrně drahé, protože náklady na jednu návštěvu jsou poměrně značné a neexistuje žádná záruka, že auto dorazí včas. To je důvod, proč bio-bakterie pro žumpy stále více přicházejí na záchranu. Výsledkem tohoto procesu zůstává přečištěná a vyčištěná voda, která se následně odpařuje nebo uniká do půdy skrze drenážní otvory a kal nebo tuhý suspendovaný sediment, který se nerozpouští a následně se usazuje na dně jámy. Podívejme se podrobněji na to nejlepší z těchto léků.

Široká škála umožňuje vybrat ten správný nástroj pro všechny potřeby

ROEBIC (Dr. Robik)

Charakteristika léčiva

Směs Dr. Robic nebo ROEBIC je velmi oblíbeným bioaktivátorem pro žumpy a toalety na dvoře.

Tato směs se vyznačuje přítomností bakterií pro žumpy, které mají specializovaný charakter a jsou schopny rozložit látky, které jsou těžké a složité ve složení. Tyto bakterie jsou schopny zbavit se mycích tkání, fenolů a tuků bez velkého úsilí.

Dr. Robik je určen pro kvalitní práci žumpy a septiků

.

Bioaktivátory typu ROEBIC mají následující výhody:

 • takové bioaktivátory neobsahují žádné chemikálie, které mají škodlivé účinky,
 • jsou naprosto bezpečné pro lidské zdraví, což je velmi důležité jak pro lidi kolem nich, tak pro lidi, kteří je používají.
 • Biopřípravky jsou pro trubky neškodné, což umožňuje, aby trubky sloužily po celou záruční dobu stanovenou výrobcem.

Vlastnosti použití

Pro dosažení dobrého účinku směsí ROEBIC existuje několik pokynů. K tomu nalijte obsah sáčku do toalety a pak několikrát opláchněte vodu, a to velmi opatrně. Je třeba mít na paměti, že na 5m3 odpadu postačí jeden reagenční balíček.

V případech, kdy je žumpa dehydratována, by mělo být přidáno několik kbelíků vody, aby byl dosažen nejlepší účinek. V tomto případě stačí jeden balíček Dr. Robic pro žumpy pouze na 1 m3 odpadu.

Poradenství odborníka:

Samozřejmě se doporučuje provádět čištění každý měsíc nebo v případě potřeby častěji.

Takové balení bude trvat 30–40 dnů

.

Bioacivator Sanac

Tento bioaktivátor je jedním z populárních a poměrně účinných bioaktivátorů. Je to prášek, který má hnědočervenou barvu a mírně barmský zápach.

S výjimkouhlavní funkce, nástroj také zlepšuje stav potrubí

Základem tohoto biotechnického vývoje jsou speciální enzymy, které mohou snadno zpracovávat materiály, jako jsou:

 • papír,
 • organická vlákna,
 • tuky,
 • 59) odpad,
 • škroby.

Sanex pro žumpy přeměňuje celý obsah zásobníku na vodu na vodu. Tato voda pro lidské zdraví není absolutně nebezpečná a její chemické složení je naprosto neutrální.

Poradenství odborníka:

Výsledná voda může být použita pro zalévání městských záhonů a letních chat. Bez jakýchkoliv obav může být také vypuštěna do přirozených vodních útvarů.

Princip biologického přípravku Sanex

Mikropan

Ekologickou řadou letního rezidenta je MICROPAN. Bioaktivátory MICROPAN, které jsou ekologicky bezpečné, vznikají na bázi prospěšných mikroorganismů a enzymů s využitím zcela nových technologií. Neobsahují žádné chemické přísady, nejsou toxické, nezpůsobují alergie a jsou zcela bezpečné pro rostliny, zvířata a lidi.

"Micropan cesspool" - lék určený pro toalety, který se nachází na parcelách dacha a má žumpu.Tento prostředek nápravy se vyznačuje těmito vlastnostmi:

 • spíše rychle zpracovává papír a výkaly na netoxickou kapalinu, vodu a minerální sedimenty, které lze bezpečně používat jako hnojivo;
 • přispívá k odstranění pachů a rovněž snižuje potřebu čerpání jeho činností;
 • v jednom balení je jedna tableta, která umožňuje zpracovat až 1000 litrů nebo 1 m3 odpadní vody.

Vhodné pro všechny žumpy a vypouštěcí otvory

„Micropan WC-bucket“ je rychle působící bioaktivátor určený pro toalety umístěné v letních chatkách s malou zásobní nádrží.Má takové vlastnosti jako:

 • poměrně rychlé odstranění pachů, odstranění patogenní mikroflóry;
 • urychlení rozkladu odpadních vod
 • možnost použití výsledného konečného produktu jako hnojiva po vystavení působení léčiva.
 • je komerčně dostupný v 165 g granulích a v 0,5 l plastových lahvích, přičemž jedno balení je dostatečné po dobu 60-90 dnů.

Optimální nástroj pro toalety

Přípravky popsané v tomto článku zaujmou vedoucí postavení v oblasti biologického čištění odvodňovacích otvorů a jiných odpadních vod a většina letních obyvatel pravidelně rozhoduje ve prospěch těchto konkrétních značek.